wtorek, 16 września 2014

Aktualizacja:05:22:29 PM GMT

Goracy Temat:
Tu jestes: Joga Jelenia Góra

JOGA JELENIA GÓRA, sesje i kurs jogi w JELENIEJ GÓRZE

Joga Jelenia Góra » Dolnośląska Szkoła Jogi w Jeleniej Górze

Email Drukuj PDF

Dolnośląska Szkoła Jogi

Dolnośląska Szkoła Jogi
Jeleniogórskie Centrum Kultury

ul. 1 Maja 60, Jelenia Góra

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

telefon: 601 876 567 oraz 75 7552012 , Joga w Jeleniej Górze

Dolnośląska Szkoła Jogi Tomasz Lis

 

Dolnośląska Szkoła Jogi z siedzibą w Jeleniej Górze to najstarsza szkoła jogi na Dolnym Śląsku i jedna z najstarszych w Polsce! Powstała w 1990 roku w wyniku potrzeby i nacisku grupy osób uczestniczących w warsztacie z Gabriellą Giubilaro z Włoch.

Jej założycielem jest Tomasz Lis, który swoją przygodę z jogą rozpoczynał z książek, aby następnie od 1988 roku regularnie uczestniczyć w organizowanych warsztatach jogi. Jego pierwszym i zdecydowanie najważniejszym wprowadzających w arkana sztuki jogi nauczycielem była Gabriella Giubilaro. W latach 90. jako kierownik Ośrodka Kultury Zdrowotnej PCK w Jeleniej Górze rozpoczął organizację licznych obozów i kursów jogi z udziałem tak znakomitych nauczycieli z kraju jak: Sławomir Bubicz, Jerzy Jagucki, Konrad Kocot, Leszek Mioduchowski, Ewa Szprenger oraz z zagranicy: Gabriella Giubilaro, Faeq Biria, Ravi Javalgekar. Przez wiele lat Jelenia Góra była kolebką Jogi Iyengara w Polsce. Większość najważniejszych nauczycieli jogi w Polsce doskonaliła swój warsztat nauczania właśnie na tych kursach. W tym też okresie wydawany był pierwszy w Polsce dwumiesięcznik JOGA magazyn w całości poświecony filozofii i praktyce jogi, którego redaktorem naczelnym i pomysłodawcą był Tomasz Lis.

Joga Jelenia Góra » Szkoła Jogi Agni-Surya w Jeleniej Górze

Email Drukuj PDF

Miejsce Twojej Wizytówki za DARMO!

Szkoła Jogi Agni-Surya
CENTRUM JOGI ul. BANKOWA 22A
(4 piętro nad PASMANTERIĄ przy przystanku autobusowym "BANKOWA")

 

telefon: 697 097 624, Joga w Jeleniej Górze

Zapraszam na zajęcia w nowej sali w Centrum jogi w Jeleniej Górze na ul. Bankowej 22A. Jest to kameralna, ciepła i przytulna sala wyposażona we wszelkie niezbędne pomoce do jogi.  Jest przeznaczona wyłącznie do praktyki jogi i zajęć wspierających rozwój

Joga Dolnośląska Szkoła Jogi na Facebooku

Email Drukuj PDF

Joga Dolnośląska Szkoła Jogi na Facebooku

 

Zobacz profil strony Joga Dolnośląska Szkoła Jogi na Facebooku!

 Od kilkunastu dni  na facebooku działa nowy FanPage strony Dolnośląskiej Szkoły Jogi Tomasza Lisa dostępnej pod adresem Dolnośląska Szkoła Jogi Tomasza Lisa Aktualnie trwają prace nad modernizacją serwisu , który nie tylko będzie nowoczesny w swoim wyglądzie, ale przede wszystkim na bieżaco aktualizowany o nowe treści. Serwis nie będzie tylko adresowany do lokalnej społeczności praktykujących jogę w Jeleniej Górze, ale podobnie jak JOGA PORTAL JOGINA będzie miał otwartą formę i każdy zainteresowany bedzie mógł zamieszczać swoje publikacje bądź ogłoszenia o swoich kursach czy obozach. Po oddaniu tego serwisu w niedługim czasie nastąpia również duże zmiany w domenie JOGA SKLEP JOGINA gdzie powstanie specjalny PORTAL SKLEPU JOGINA, w którym zamieszczać będziemy materiały dotyczące produkowanych przez nas akcesoria i pomoce do jogi . Za pośrednictwem tego serwisu będziemy starali sie komunikować z naszymi klientami również w formie multimedialnej co zapewne przyczyni się do lepszej prezentacji naszych produktów. Prawdziwą jednak niespodziankę szykuję na wakacje, ale o niej bedzie okazji jeszcze napisać. Zapraszam więc serdecznie wszystkich sympatyków, przyjaciół i zwykłych życzliwych nam osób do dodawania nowego FanPage Dolnośląskiej Szkoły Jogi do swoich lubianych i ulubionych stron - w ten prosty sposób zagwarantujecie sobie subskrypcję treści zamieszczanych w tym FanPage na swojej ogólnej tablicy znajomych!

 Polecane strony

JOGA PORTAL JOGINA
JOGA Dolnośląska Szkoła Jogi
PORTAL SKLEPU JOGINA - w przygotowaniu
JOGA SHOP JOGINA

 

Skomentuj artykuł » Zobacz wszystkie komentarze »
Co sądzisz o: Joga Dolnośląska Szkoła Jogi na Facebooku?


Szkoła Jogi Rafał Kozioł » JOGA Wrocław, Świdnica, Legnica

Email Drukuj PDF

Szkoła Jogi - Rafał Kozioł

 

Rafał Kozioł

 Nauczyciel jogi wg metody Iyengara. Swoją przygodę z jogą rozpoczął w 1994 roku w Jeleniej Górze w Dolnośląskiej Szkole Jogi Tomasza Lisa który przez ponad 5 lat był jego nauczycielem prowadzącym. Kolejny etap to asystowanie na zajęciach i zdobywanie doświadczenia w nauczaniu. W 2001 roku zdaje swój pierwszy egzamin nauczycielski. Przez kilka kolejnych lat wspólnie nauczają jogi rozpowszechniając ją w wielu miastach Dolnego Śląska takich jak Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Świdnica...i wielu pomniejszych miejscowości!

 Rafał Kozioł

Uczestniczy w wielu kursach z nauczycielami z Polski i zagranicy. W 2003 roku zakłada szkołę jogi pod swoim  nazwiskiem. Przez kilka lat buduje pozycję własnej szkoły, a od pewnego czasu nawiązuje  współpracę z Dolnośląską Szkołą Jogi Tomasza Lisa jako szkoła partnerska. Joga we Wrocławiu, Świdnicy i Legnicy - Rafał Kozioł

 

Skomentuj artykuł » Zobacz wszystkie komentarze »
Co sądzisz o: Szkoła Jogi Rafał Kozioł » JOGA Wrocław, Świdnica, Legnica?


Joga na Uniwersytecie Trzeciego Wieku

Email Drukuj PDF

Joga na Uniwerystecie Trzeciego Wieku

Joga jako nauka zajmująca się zdrowiem oraz doskonaleniem ciała, zachowująca pełną wewnętrzną harmonię z otaczajacą nas rzeczywistością, zyskała w ostatnim czasie wielką popularność nie tylko wśród osób młodych i aktywnych, ale także wśród seniorów. Na dobre zmieniła jego stereotyp funkcjonujący w społeczeństwie jako osoby starszej, schorowanej o niskiej aktywności i samodzielności, wymagającej stałej opieki.

80.urodziny joginki Zofii Kopczyńskiej

Email Drukuj PDF

80.urodziny joginkiZanim pokroiła tort, stanęła na... głowie. 4 grudnia jeleniogórzanka Zofia Barbara Kopczyńska skończyła 80 lat! Swój jubileusz pani Zosia obchodziła w Dolnośląskiej Szkole Jogi Tomasza Lisa, gdzie ćwiczy od 1991 roku. Pytana o sekret tak znakomitej kondycji, wskazała na regularne przymierze z... jogą i pokrzywą.

Szkoła Jogi Shakti Anety Horsch w Jeleniej Górze

Email Drukuj PDF

Miejsce Twojej Wizytówki za DARMO!

Szkoła Jogi Shakti Anety Horsch Agnieszki Wandzel
Konopnickiej 21 w Jeleniej Górze (IV piętro nad sklepem CCC)

telefon: 514 657 736 , Joga w Jeleniej Górze

Szkoła Jogi Candra Agnieszki Wandzel w Jeleniej Górze

Email Drukuj PDF

Miejsce Twojej Wizytówki za DARMO!

Szkoła Jogi Candra Agnieszki Wandzel
CENTRUM JOGI ul. BANKOWA 22A

(4 piętro nad PASMANTERIĄ przy przystanku autobusowym "BANKOWA")

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

telefon: 510 052 569 , Joga w Jeleniej Górze

Szkoła Jogi Candra Agnieszki Wandzel

Zapraszam na zajęcia w nowej sali w Centrum jogi w Jeleniej Górze na ul. Bankowej 22A. Jest to kameralna, ciepła i przytulna sala wyposażona we wszelkie niezbędne pomoce do jogi. Jest przeznaczona wyłącznie do praktyki jogi i zajęć wspierających rozwój

joga mata fitnessmaty ekologiczne
maty dla dzieci  maty do jogi
maty w rolkach  maty do medytacji zabuton
poduszki do medytacji zafubolster wałek do jogi
plecaki na maty  pokrowce na maty
kadzidła nag champa  kadzidełka japońskie
paski do jogi szer.4 cmpaski do jogi szer.3 cm
kostki i klocki do jogi  klocki i pianki do jogi
przepaski relaksacyjne na oczy  koce do jogi
stylowe pomoce do jogiherbaty yogi tea
książki o jodze zdrowiu  książki ezoteryczne
piramidy  suplementy diety